Ana sayfa Dizi Haberleri Ömer dizisiyle Star TV hem Alparslan hem Bir Küçük Gün Işığı hem de Yasak Elma’ya adeta kafa tuttu!

Ömer dizisiyle Star TV hem Alparslan hem Bir Küçük Gün Işığı hem de Yasak Elma’ya adeta kafa tuttu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında 9 Ocak Pazartesi gününden itibaren yeni dizi Ömer’i konuşmaya başlayacağız. Selahattin Paşalı ile Gökçe Bahadır imzalı yeni dizi, İsrail yapımı Shitsel dizisinin uyarlaması olarak izleyicilerle buluşacak.

Müezzin olan Ömer karakterinde Selahattin Paşalı yer alıyor. Ömer’in öğrencisinin dul annesine aşık olması ile başlayan hikaye herkesi derinden etkilemeye aday gözüküyor. Dini hassasiyetlerin de ortaya konacağı bir proje olmasının yanı sıra Ömer dizisi, boşanmış kadınların hayatta karşılarına çıkan büyük zorlukları ortaya koyması bakımından da çok etkileyici bir yapım olacak gibi gözüküyor.

Ömer dizisinde Selahattin Paşalı ile birlikte Gamze rolünü canlandıracak olan Gökçe Bahadır partnerlik yapacak. Genç bir müezzinin evlilik arayışında karşısına çıkan bir çocuklu kadına olan aşkını anlatacak olan Ömer dizisi, toplumsal yargılara bir başkaldırı olarak da gözüküyor.

Ömer dizisinin yayın günü de oldukça iddialı projelerle dolu. Pazartesi akşamları ekranlarda olacağı duyurulan Ömer, ilk bölümü ile 9 Ocak akşamı milyonlarca izleyicinin karşısına çıkacak.

Ömer dizisiyle Star TV hem Alparslan hem Bir Küçük Gün Işığı hem de Yasak Elma'ya adeta kafa tuttu! 7

Tabii ki ikinci sezonuyla da büyük başarılar kazanmaya devam eden TRT1’deki Alparslan dizisi ile altıncı sezonu süren ve sezon sonunda bitmesi beklenen Fox TV’nin Yasak Elma dizileri en önemli rakip olarak gözüküyor. Bu iki dizide uzun süredir izleyicilerin sadakat gösterdiği yapımlar ve Ömer dizisi için rekabet çok sert olacaktır.

Ayrıca sezon başında atv ekranında başlayan Bir Küçük Gün Işığı dizisi de kendi kitlesini yakaladı ve sadık izleyicileri ile güçlü reytingler almaya devam ediyor. Ömer dizisi için Bir Küçük Gün Işığı ile de reyting mücadelesi yapmak kolay olmayacak.

Ayrıca Show TV ekranında pazartesi akşamları için Sipahi dizisinin de yeni başladığını ve Kaan Yıldırım ile Özge Gürel ikilisinin aksiyon dolu sahnelerle ilgi çektiğini hatırlatalım.

Star TV, Ömer dizisine çok güveniyor ve pazartesi akşamları reyting dengesini değiştireceğine inanıyor. İzleyip hep birlikte göreceğiz.