Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Tuna, Mahkum dizisinin sezon finalini iple çekiyor!

Onur Tuna, Mahkum dizisinin sezon finalini iple çekiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Onur Tuna, son dönemde Mahkum dizisiyle gündemden düşmüyor. Fox TV ekranında perşembe akşamları yayınlanan diziyle reyting birinciliği mutlulukları yaşayan oyuncu, etkili performansıyla da hayranlarını mest etmeyi sürdürüyor.

17. bölümü geride kalan Mahkum dizisinde en son Cemre karakterini canlandıran Seray Kaya, hikayeden ayrıldı. Başrol kadın oyuncusunun diziye erken veda ettiğini belirten birçok dizi hayranı bu durumu eleştiriyor. Onur Tuna ise sette yoğun şekilde çalışmaya devam ediyor. Bu yoğunluk nedeniyle başka bir şey yapacak zamanının kalmadığını söyleyen Onur Tuna, “İyi gidiyor Mahkum” diyerek her şeyden memnun olduğunu söyledi.

Dizinin sezon finali yapmasını beklediğini belirten oyuncu, “Önce tatile girelim, yorulduk. Önümüzü görelim ondan sonra konuşacağız” diye konuştu. Onur Tuna, ikinci sezon beklentisi içinde olan dizi hayranlarına ekibin ne kadar çok yorulduğunu bu sözleri ile anlattı.

Fox TV’nin gelecek sezonda da devam ettirmesine kesin gözüyle bakılan Mahkum dizisi yoğun bir çalışma temposu ile ortaya çıktı. Ekibin aylardır süren bu yoğunluğu tatil özlemini de beraberinde getirdi. Onur Tuna, sezon finalinin gelmesini arzu ettiğini de bu sözleri ile anlatmış oldu.

Dizi çalışmaları dışında müzikle de ilgilenen oyuncu, bunun kendisini rahatlattığını söyledi. Onur Tuna, “Sette sıkıldığım, daraldığım ya da yorulduğum vakitleri stüdyoda atıyorum. O yüzden daha rahatlatıcı oluyor beni” dedi.

Müzik ile çocukluğundan bu yana ilgilendiğini ve oyunculukla birlikte yürüttüğünü anlatan oyuncu, iki tarafta da var olacağını söyledi. Onur Tuna, “Oyunculuk önde şu anda, daha çok hoşuma giden, yapmaktan keyif aldığım bir şey” dedi.

Şarkılar çıkartmaya devam eden, klipler çeken ve geri dönüşlerden de memnun olduğunu anlatan oyuncu, organik bir şekilde klibin izlenme oranlarının artmasından da çok memnun olduğunu sözlerine ekledi.