SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 15:30

SON HABERLER

Osman’ın başı belada! – İkizler Memo – Can 10. Bölüm

İkizler Memo – Can 10. Bölümde yeni iş girişimi, Osman ve Mahmut’un karakola düşmesine neden oluyor! Dizinin Cumartesi günü yayınlanan 10. bölümünde yer alan bu sahneyi videodan full hd izleyebilirsiniz.

Osman’ın girişimci ruhu durmak bilmiyor ve başına gelmeyen kalmıyor. Ev yemeği işine giren Osman siparişleri götürdüğü evde hiç beklemediği bir şey ile karşılaşıyor. Bu sırada Mahmut, güvenmediği Osman’ı takip ediyor. Yemekleri götürdüğü eve giren Mahmut gördüğü manzara karşısında şok oluyor ve olayı yanlış anlıyor. O evde uygunsuz işler yapan kadınlar yüzünden ikili karakolluk oluyor. Bu olumsuz olaya Mahmut’u, Osman’a bakışını değiştirmeye yetiyor.

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar.

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Hikaye-Tretman : Özlem Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler