Öykü Karayel ve Özge Gürel, Muhteşem İkili’deki yeni imajlarıyla ilk kez ortaya çıktı!

08 Ekim 2018 Pazartesi, 14:23
Öykü Karayel ve Özge Gürel, Muhteşem İkili’deki yeni imajlarıyla ilk kez ortaya çıktı!
Televizyongazetesi/Analiz
Son olarak Kalp Atışı dizisinde rol alan ve geçtiğimiz yaz ünlü müzisyen Can Bonomo ile evlene Öykü Karayel, Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili ile ekranlara dönüyor.

Dizinin bir diğer kadın oyuncusu da Özge Gürel. Ünlü oyuncu, son olarak Can Yaman ile birlikte Dolunay dizisinde oynamıştı.

Özge Gürel dizide, Kerem Bursin’in oynadığı Mustafa Kerim Can’ın (MKC) kardeşi Nilüfer olarak ekrana gelecek. Nilüfer, Ah-sen Bistro isimli mekanın sahibi olacak.

Öykü Karayel ise MKC’nin eski karısı Yağmur rolünde ve 7 yaşında bir oğlu var.

MKC bir süre Amerika’da yaşamış, lüks bir evde oturan, pahalı arabası olan, bakımlı ve esprili kişiliğe sahip başarılı bir komiserdir.

Dizinin dikkat çeken ilk tanıtımında Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol’un sahneleri yer alıyor ve iki kadın oyuncu merak konusu olmuştu.

Kanal D’nin tüm dizilerinin tanıtımları için hazırladığı videoda ise Öykü Karayel ve Özge Gürel de ilk kez görüldü.

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise M.Çağatay Tosun oturuyor.

Düşmanı yenmek mi zor, birbirimize katlanmak mı?
Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır. İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını
tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır.

Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bürsin canlandırıyor.

Yayınlanan tanıtımıyla büyük merak uyandıran Muhteşem İkili, etkileyici hikâyesi ve güçlü kadrosuyla yakında Kanal D’de!

İşte Muhteşem İkili ilk tanıtım:

İşte Özge Gürel ve Öykü Karayel’in de yer aldığı Kanal D’nin yeni sezon dizi tanıtımı:

ibrahim çelikkol haberleri için

kerem bürsin haberleri için