Ana sayfa Sosyal Medya Ozan Akbaba müjdeyi verdi! Kasaba Doktoru yeni sezonuyla çok yakında TRT1 ekranlarında!…

Ozan Akbaba müjdeyi verdi! Kasaba Doktoru yeni sezonuyla çok yakında TRT1 ekranlarında!…

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT 1’in geçen sezon ekrana gelmeye başlayan dizisi Kasaba Doktoru’nun 2. sezon çekimlerinin başladığı haberini vermiştik.

Güney Kore yapımı Dr. Romantic dizisinden uyarlanan Kasaba Doktoru’nun yeni sezon çekimlerinin başladığını dizinin başrol oyuncusu Ozan Akbaba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

İkinci sezonu büyük bir merakla beklenen dizinin yeni bölümleri çok yakında TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Ekip arkadaşlarıyla setten fotoğraflarını instagram hesabında yayınlayan Ozan Akbaba, dizinin ikinci sezonunun yakında ekranlarda olacağının müjdesini verdi.

Ozan Akbaba müjdeyi verdi! Kasaba Doktoru yeni sezonuyla çok yakında TRT1 ekranlarında!... 7

Geçen sezonun neredeyse ortasında yayına başlayan Kasaba Doktoru’nda başrolleri Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Vildan Atasever paylaşıyor. Dizinin yeni sezonunda izleyiciyi bir takım değişiklikler bekliyor.

İlk sezonunu ilker Erdoğan ve İlker Arslan’ın yazdığı diziyi yeni sezonda Çağla Kızılırmak kaleme alıyor. Dizinin yeni sezonunda iki ayrılık var. Edanur Gülbudak ve Özgür Cem Tuğluk diziye veda eden isimler.

Arda Sarıgün’ün yönetmenliğini yaptığı ARC Film imzalı Kasaba Doktoru, idealist bir doktorun geçmişte yaşadığı bir dizi trajik olayların gölgesinde kendisini insan hayatını kurtarmaya adaması olarak öne çıkan bir hikayeye sahip. Şimdiye kadar yayınlanan 13 bölüme ilgi beklenenden düşük olsa da yine de geniş bir izleyici grubunu etkileyen bir dizi oldu Kasaba Doktoru.