Ana sayfa Dizi Haberleri Kusursuz Kiracı’nın işi zor! Öyle bir tanıtım yaptı ki beklentileri çok yükseltti!

Kusursuz Kiracı’nın işi zor! Öyle bir tanıtım yaptı ki beklentileri çok yükseltti!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de ekrana gelmeye hazırlanan Kusursuz Kiracı dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizi için yapılan tanıtım ülkede büyük bir gündem yarattı. Dizi ekibi tanıtımla izleyicinin beklentisini yükseltti ve işini zorlaştırdı.

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün yer aldığı Kusursuz Kiracı’nın ilk tanıtımı nihayet geçen hafta paylaşıldı. Dizinin tanıtımı ülkede resmen gündem yarattı. Müzikal tarzda çekilen ve belli ki üzerinde çok çalışılan tanıtım herkeste büyük merak uyandırdı.

Kusursuz Kiracı’nın tanıtımını izleyen herkes büyülendi ve tepkisini sosyal medyada yaptığı yorumlarla dile getirdi. İzleyiciler tanıtımdan çok etkilendiklerini ve defalarca izlediklerini dile getirirken bu tanıtımın ekibin diziyle ilgili beklentilerini de iyice yükselttiğini dile getirdiler. Şimdi Kusursuz Kiracı ekibinin işi daha da zorlaştı. Çünkü izleyicinin karşısına müthiş bir performansla çıkmaları ve tanıtımla ortaya koydukları başarıyı sürdürülebilir kılmaları gerekiyor.

Yapımcılığını MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı “Kusursuz Kiracı”, Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak, bulmaca gibi bölümleriyle izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Çekimlerine çok erken başlanılan sezon dizilerinden birisi oldu Kusursuz Kiracı. Fox TV’de yayınlanacak olan diziyle ilgili hazırlıklar uzun zamandır devam ediyordu. Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün başrollerinde yer aldıkları dizinin çekimleri, yaklaşık bir ay önce başlamıştı. Yaz dizisi olarak düşünülse de sezonda yayınlanması planlandı.

Entrika, sır, cinayet, aksiyon dolu sahnelerle Kusursuz Kiracı dizisi, daha ilk tanıtımla izleyenleri yakalamış görünüyor. Dizi ilk olarak yaz dizisi olarak anılmıştı ama kanal Kusursuz Kiracı’yı Eylül sezonunda ekrana getirmeye karar verdi.