SON DAKİKA
15 Eylül 2019 09:40

SON HABERLER

Özge Borak, çılgın tatilinden pozlarıyla instagram’ı salladı!

Televizyongazetesi/Detay – Güldür Güldür Show’dan ayrıldıktan sonra Show Tv’deki Kuaförüm Sensin programını sunmaya başlayan Özge Borak, o programdan da ayrıldı.

Özge Borak’ın program çekimlerini bitirir bitirmez ilk durağı Bodrum oldu. Bir arkadaş grubu ile birlikte tatil yapan Özge Borak, sahilden ve akşam partilerinden çekilen fotoğraflarını instagram’da paylaştı.

Borak, oyuncu arkadaşı Ezgi Çelik’in de katılmasıyla yaşadıkları coşkulu tatil ile ilgili şu notu düştü:

“Bir ara Ezgi “böyle mutluluktan, keyiften bir anda delirir miyim?” dedi. Ne güldük, ne temiz delirdik ama. O yerli yersiz her an için kullanılan, bu sebeple artık samimiyetini yitirmiş “keyif” kelimesinin sözlük anlamını samimiyetle yaşadık resmen. Ezgi çok gülüyoruz sana, şu tatili sensiz düşünemezdim. Ödül’üm son anda bile olsa yetiştin ne şahane oldu. Orkestramızı saymaya gerek yok, iki kat delirme sebebi kendileri, beyler hepinizi seviyoruz. Barış “aaaabi sadece kendini çekme arkanda biz de çıkalım” dedik kaç kere neyse ki kadraja bizi de aldın sonunda🤣🤣🤣 Yedik, içtik, yüzdük, gezdik, güldük, çok eğlendik, bir kahkahaya bin ekledik. Yaz böyle başladıysa muazzam geçeceği bir gerçektir. ❤️🧿 Size de dilerim; hem tatil hem de etrafınızda kahkaha atmanıza sebep olan ve güzelce kahkaha atan insanlar.. 🙏🏻😎🌸”

İlgili Haberler