SON DAKİKA
20 Haziran 2019 07:52

SON HABERLER

Saadet Işıl Aksoy fotoğraf hilesi yaptı instagram’ı fena salladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy’un Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadığı biliniyor. Oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranları ile etkileşimde kalmaya çaba harcıyor.

Ünlü oyuncu instagram hesabından yaptığı son paylaşım ile herkesin yüzüne adeta ayna tuttu.

İki fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, ilkini instagram filtreleri ile düzenlediğini, ikinicisini ise doğal olarak paylaştığını anattı.

Aksoy’un mesajı isedikkat çekiciydi. “Kendimizi sevmeyi unutuyoruz bazen” diye yazan Saadet Işıl Aksoy, insanın kendisini sevmesinin önemini bir kez daha hatırlattı.

İşte ünlü oyuncunun mesajı ve payaştığı fotoğraflar:

İlk fotoğrafı telefondaki fotoşop uygulamalarından biriyle 5 dakikada falan bu hale getirdim, ikinci fotoğraf onun orijinali.. 😬 Instagram’da gördüğümüz o güzel kadın bile aslında o gördüğümüz kadın olmuyor çoğunlukla. 💖 Gerçekçi olmayan güzellik standartlarına uymaya çalışırken kendimizi sevmeyi unutuyoruz bazen, o sevginin önemini hem kendime hem de size hatırlatmak istedim, naçizane.. 👸🏻👸🏼👸🏿👸🏽👸🏾 (Fark yok ya da çok az fark var demişsiniz, bu yapılan müdahaleler işte tam da fark yok gibi hissettiriyor bize, ama aslında o küçük farklar bizde gerçeküstü güzellik algısını yaratıyor. “Her halinle güzelsin.” demişsiniz ya, işte o hepimiziz.) 🙏🏻✨

İlgili Haberler