Ana sayfa Sosyal Medya Özge Özder ve Sinan Güleryüz çifti bebeklerini ilk kez gösterdi

Özge Özder ve Sinan Güleryüz çifti bebeklerini ilk kez gösterdi

tarafından ker_def

Sadakatsiz dizisinde Derya Samanlı karakteriyle ekranda olan başarılı oyuncu Özge Özder ile müzisyen eşi Sinan Güleryüz bebeklerine kavuştu. Geçtiğimiz gün Luna bebek dünyaya gelmişti. Ünlü çift de büyük bir mutlulukla bebeklerini kucaklarına aldı.

Yaptıkları düetlerle, sosyal medya paylaşımlarıyla ve aşklarıyla gündemden düşmeyen, sevilen çiftin bir kız bebekleri oldu. Kızlarının ismini Eva Luna koyan çift sosyal medya hesaplarından takipçilerine bebeğin ve kendilerinin sağlık durumunun iyi olduğunu söylemeyi ihmal etmediler.

Özge Özder, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şöyle yazdı: “Kucağımızdasın artık, Hoş geldin Ay Kızım..” diyen Özge Özder’e müzisyen eşi ise, “Aslında Gidersen Eğer Klibinde Annenin Karnında Ekrandaydın, Şimdi ise Ailemize, Hayatımıza, Yuvamıza Hoş geldin, Benim Ay Tanrıçam, Güzel Yüzlüm” sözleriyle karşılık verdi…

blank

Çiftin hayranları mutluluklarına yaptıkları güzel yorumlarla destek oldu. Özge Özder’in ise Sadakatsiz dizisinden uzun süre ayrı kalması beklenmiyor.

Oyuncu daha önce yaptığı açıklamada doğumdan 2-3 hafta sonra diziye yeniden dönebileceğini ifade etmişti. Bakalım oyuncu Luna bebeği evde bırakıp da yeniden setlere dönüş yapabilecek mi?