Ana sayfa Dizi Haberleri Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı!

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun başrolünde oynadıkları Star TV’nin yeni dizisi Gecenin Ucunda’dan ikinci tanıtım da geldi. Uzun süredir özellikle Neslihan Atagül hayranlarının merakla beklediği bir yapım Gecenin Ucunda. Sefirin Kızı dizisinden rahatsızlığı nedeniyle ayrılığından sonra ekranda olmayan oyuncuyu hayranları çok özledi. Gecenin Ucunda’nın tanıtımına yapılan yorumlarda da en çok Atagül’ü bir an önce izlemek için sabırsızlandıklarını belirten izleyicilerin yorumları dikkat çekmekte.

Dizide Atagül’ün canlandırdığı Macide’nin “Başkasına yardım ettikçe kurtulursun, şifa verdikçe şifa bulursun” sözleri ile insanları iyileştirmenin peşine düşen bir kadının iç dünyası gözler önüne seriliyor. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan dizinin yakında ekranda olacağı müjdesi verildi 2. tanıtımla birlikte.

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 14

Henüz yayın tarihi belli olmasa da çekimleri uzun zaman önce başlayan diziden gelen görüntüler, izleyenlere son derece iddialı bir yapımın beklediğini göstermekte. Etkileyici tanıtımı ile izleyenlerin beğenisini kazanan “Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 15

Yönetmenliğini Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdür’un yazdıkları dizide ayrıca Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz gibi isimler de yer alıyor.

Mekanları, oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken dizide, masalsı bir aşk hikayesi anlatılıyor. TMC ve Alim Yapım imzalı dizinin yeni tanıtımına gelen yorumlar, izleyicinin diziyi görmek için sabırsızlandığını göstermekte. Merakla beklenen diziye yapılan yorumlardan çoğu da Neslihan Atagül’le ilgili…

Atagül’ün fanları, oyuncunun yeni dizideki görüntülerinde güzelliğine dikkat çekerken, özlediklerini de ayrıca belirtiyorlar. Ayrıca eşi Kadir Doğulu ile Fatih Harbiye dizisinden sonra yeniden bir dizide buluşacak olmaları da ayrı bir heyecan yaşatıyor izleyenlere…

İşte gelen yorumlardan bazıları…

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 16

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 17

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 18

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 19

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 20

Gecenin Ucunda dizisinin tanıtımına izleyiciden gelen ilk yorumlarda dikkat çeken ayrıntı! 21