SON DAKİKA
20 Haziran 2019 18:16

SON HABERLER

Özge Özpirinçci, Kadın dizisindeki haliyle ilgili ilk kez bu itirafı yaptı!

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinde Bahar karakterini oynayan Özge Özpirinçci, rolüne uymak için güzellik endişelerini rafa kaldırmış.

Ünlü oyuncu, Milliyet Gazetesi’nden Asu Maro’ya verdiği bir röportajda, her şeyin doğal ve gerçekçi olması için Bahar karakterini günlük hayatın gerçeklerinden uzaklaştırmadan oynadığını anlattı.

Özpirinçci, doğal görünmek adına yüzüne makyaj yapılmadığını ve tırnaklarına manikür dahil yapılmadığını belirtti.

Özge Özpirinçci, hayatın gerçeklerine uyması için bazı sahnelerde yönetmen Merve Girgin ile konuşarak doğal duyguyu vermeye çalıştıklarını belirtti ve şöyle konuştu: “Sete çıktığımız anda her şey hazırdı, bir tek kaymakamlıkta çalışan Musa Bey’den para isteme sahnemde farklı düşündük. Merve sahneyi öfkeden almamı istedi ama bende sadece utanç çıkıyor. Çok utanıyorum, çünkü çok fazla Bahar var hayatımızda. Ve başlarda izleyicinin bizi eleştirdiği nokta şuydu: “Çok acıklı, izleyemiyoruz”. Ama biz size bunu estetize hâle getirip sunuyoruz, gerçek hayat çok daha acı, siz bu diziyi izleyemiyorsanız ana haberleri nasıl izliyorsunuz? Gerçeklerden kaçacaksak bizim diziyi izlemeyin çünkü bizim dizi çok gerçek.”

KADIN DİZİSİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

İki çocuğuyla yaşam mücadelesi veren ve yoksul bir hayat süren Bahar’ın ekranda gerçekçi durması için kimi bakım olaylarına da girmediklerini belirtiyor.

Özpirinçci, “Bahar’ın bırakın makyajı, kremi yok, parası yok bunu alacak. İlk iki bölüm sadece baz sürdük, o da yüzüm hafif bronzdu, rengini açmak için. Ama üçüncüde dedim ki “Hiç gerek yok”. Ve hiçbir kapatmaya, kamuflaja gerek kalmadan ben Bahar’ı izleyiciye sevdirdim. Aylardır manikür, pedikür yaptırmıyorum mesela, manikürlü parmak göremem ekranda, en sinir olduğum şeylerden biri. Yani ben tek derdimiz gerçeklik olduğu için hiçbir soru işareti olmadan kafamda, sıfır makyaj oynuyorum, çok da mutluyum, üç dakika sürüyor hazırlanmam” ifadesini kullandı.

İlgili Haberler