Ana sayfa Sosyal Medya Özge Törer, Kuruluş Osman dizisindeki karakteri ile gerçekten bütünleşmiş!

Özge Törer, Kuruluş Osman dizisindeki karakteri ile gerçekten bütünleşmiş!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuruluş Osman dizisi çarşamba akşamları atv ekranında yayınlanıyor ve izleyiciler de dördüncü sezondaki projeye büyük ilgi göstermeye devam ediyor. Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin en başından bu yana sette yer alan isimlerden birisi de Bala Hatun karakterini canlandıran Özge Törer…

Bu dizi sayesinde oyunculuk mesleğine ilk adımlarını atan, sette çok zorlu sahnelerde yer alarak kendisini geliştiren oyuncu, şimdilerde birçok genç ismin sahip olamadığı bir düzenin içinde bulunuyor. Her şeyden önce dizinin reytingleri çok iyi ve garanti bir iş. Ayrıca Bala Hatun karakteri de çok sevildi ve bu durum Özge Törer’in popüler bir isim haline gelmesine yardımcı oldu.

Yeteneklerini ortaya çıkartacak iyi bir ortam bulan oyuncu, bu fırsatı da iyi kullandı ve dördüncü sezonunda da başarılar kazanan Kuruluş Osman dizisinin en önemli isimlerinden birisi haline geldi.

Özge Törer’in Kuruluş Osman dizisine ve Bala Hatun karakteriyle olan özdeleşmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Karakteri çok sevdiğini dile getiren oyuncu karakterin en sevdiği yanlarını ise “Masumiyeti ve acımasız gücü diyebilirim” şeklinde ifade etti.

Bala Hatun’un bazen çok acımasız birisi olabildiğine vurgu yapan Özge Törer, karakterin bu gücünden etkilenmiş. Oyuncu, şunları anlattı:

“Bazen çok acımasız olabiliyor. Bazen de çok naif, çok tatlı olabiliyor. Bu keskin geçişleri çok hoşuma gidiyor. Hayran olduğum yanları aslında her halde kendimle özdeşleştirdiğim bir özelliği olabilir.”

Maneviyatı yüksek olan Bala karakterinin iki aşkının bulunduğunu anlatan oyuncu, bir yanda ilahi bir aşk yaşayan karakterin, diğer tarafta ise gönül aşkının bulunduğunu anlattı.

Karakterin bu iki aşk arasında dengeyi kurabildiğini anlatan Özge Törer, “Bu yüzden belki bu kadar masum ve naif görünebiliyor” dedi.