Ana sayfa Dizi Haberleri Payitaht Abdülhamid 59. yeni bölümünde şer ittifakı!

Payitaht Abdülhamid 59. yeni bölümünde şer ittifakı!

tarafından ker_def
Şer İttifakı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinin 59. bölümü 2 Ekim Cuma günü izleyicilerle buluştu. Yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor…

Halil Halid bankadan çalınan paraların peşine düşer, ancak Samuel’in kurnazlığı nedeniyle bulması kolay olmaz. Vambery hem kendini aklamayı, hem de Abdülhamid’i içine düştüğü zor durumdan kurtarmayı başarır. Fakat bu sefer de onu mühim bir görev beklemektedir.

Abdülhamid sahip olduğu istihbaratla, Ruslara karşı İngilizlerin elini açtırır. Ve beklediği neticeye ulaşır. Şer ittifakını bozar. Ama bu arada meseleyi öğrenen Şivenaz ve Fuat acımasız bir plan yaparlar.

Halil Halid’in bulduğu yol, Garo’yu kendi ayaklarıyla karşılarına getirir. Zeynep içinde yeşermeye başlayan Halil Halid aşkıyla, Şivenaz’ın ona verdiği vazife arasında kalır.

Rus elçiliğindeki Vambery’in gizli misafiri sarayda merak konusu olur. Mahmut’la Seniha’nın arası Mahmut’un velespiti Goncagül yüzünden açılır. Şivenaz Abdülhamid’in ailesini parçalamak için kendine yeni yandaşlar bulur.

Naime ve Abdülkadir zaafları yüzünden Şivenaz’ın kurduğu tuzağa kolayca düşerler. Bidar Sultan çocuklarını çekildikleri tuzaktan kurtarabilecek midir? Abdülhamid’in paşalarıyla beraber şer ittifakını bozmak için geçirdiği uykusuz geceler karşılığını bulabilecek midir?

İyiyle kötünün bu savaşında, bakalım bu kez mağlup gelen kim olacaktır?

Es filmin yapımcılığını üstlendiği Payitaht Abdülhamid’in oyuncu kadrosunda; Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede, Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan yer alıyor.