SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 07:34

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 61. yeni bölümde Bidar, Şivenaz’ın gerçek yüzünü açığa çıkartacak mı?

TRT1 ekranının sevilen dizilerinden Payitaht Abdülhamid, 61. bölümüyle 16 Kasım Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler yaşanacağı merak ediliyor. Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrollerini paylaştığı dizinin yeni sezonuna önemli isimler katılmıştı. Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Başak Daşman ve Güven Kırıç diziye önemli bir renk kattı. Dizinin 61. yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar da ortaya çıktı.

Abdülhamid’in telefon tertibinde duyduğu ihanet onu sarsar. Kim dost, kim düşman sorgulamaya başlar. Halil Halid ve Tatar’ın Rusya’da aradığı adam aslında uzun zamandır peşine düştükleri biridir. Düşmanlarla çarpışırken kadim bir dostları esir olarak karşılarına çıkar. Halil Halid dostunu kurtarmak için kendini feda eder. Halil Halid bu tuzaktan kendini kurtarmayı başarabilecek midir?

Abdülkadir ve Naime ticarete girdiklerini herkesten saklarken Seniha öğrenmeyi başarır. Sırlarını saklayacaktır, ama susması karşılığında onlardan isteği bir şey vardır.

Bidar birinin ölümüne vesile olduğunu düşünerek vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Gelen bir itirafname Bidar’ı kuşkularında haklı çıkarır. Bidar kabusunun ayak seslerini takip ederken bir kapıya ulaşır. Kapının hemen ardında Şivenaz vardır. Bidar, Şivenaz’ın gerçek yüzünü görebilecek midir?

Fuat, yaptığı siyaseti engelleyerek Abdülhamid’i zor durumda bırakır. Ancak Abdülhamid’in yaptığı akıllıca hamle Fuat’la birlikte sefirleri de şaşırtır. Şer ittifakının kurduğu tuzağa düşen Abdülhamid’in, tuzağı tersine çevirecek başka bir planı vardır. Tuzağa düşen kim olacaktır?

Payitaht Abdülhamid 16 Kasım Cuma akşamı TRT 1 ‘de!

İlgili Haberler