Payitaht Abdülhamid 64. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Abdülhamid gerçekleri öğrenecek mi?

05 Aralık 2018 Çarşamba, 22:37
Payitaht Abdülhamid 64. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Abdülhamid gerçekleri öğrenecek mi?

TRT1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid, 7 Aralık Cuma akşamı 64. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde akıl oyunları yaşanacak. Dizinin 64. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygur, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler var. Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Peki 64. bölümde neler yaşanacak? Detaylar haberimizin devamında yer alıyor…

Abdülhamid oğlu Mehmet Selim ve oğul gibi sevdiği Halil Halit’in içine düştükleri durum karşısında çaresiz durumdadır. Abdülhamid’e gerçekleri söylemeye karar veren Vembery ise ölümle pençeleşmektedir. Fuat ve Samuel’in oyunuyla, Sultan’ın çok sevdiği devletinin silahları Halil Halid’i hedef almıştır. Halil Halid adına atılan iftirayı temizlemek için yeğenleriyle yolunu ayırmak zorunda kalır. Bu arada Doryan ve paralı adamları Halil Halid’in mekanını basar. Söğütlü, Camgöz ve Tatar’ın kendilerini savunacak sadece bir kurşunları vardır.

Karaso’nun teklifi Sabahattin’in yolunu Fuat ve Şivenaz’la kesiştirir. Sabahattin geri dönülmez bir yola girer. Şer ittifaklarının ördüğü tüm ağları gören Abdülhamid ağlarını terse çevirip onları kapana sokacak bir plan yapar.

Abdülkadir Nesim’in evinde yaşanan hadiseden dolayı büyük bir vicdan azabı içindedir. Şivenaz bu olayı Abdülkadir’e karşı bir tehdit olarak kullanırken, Bidar şüphelenir… Zeynep ise Abdülkadir’e karşı oynanan oyundan dolayı acı çeker. Şivenaz’la tartışır ve vicdanının ağır basmasıyla önemli bir karar alır. Bidar’la konuşacaktır. Zeynep’le konuşan Bidar, Şivenaz’a her şeyi bildiğini söyleyince, Şivenaz’ın cevabı ne olacak?

İşkodralı’nın başına ördüğü çorap Mehmet Selim’i şehzadelikten feragat mi ettirecek? Halil Halid kendini aklamayı başarabilecek mi? Vembery uyanıp Abdülhamid’e Fuat ve Şivenaz ile ilgili hakikati söyleyecek mi?

Abdülhamid’in şer ittifakına karşı yaptığı plan başarılı olacak mı? 64. Bölümde göreceğiz.

Payitaht Abdülhamid 64. Bölüm 7 Aralık Cuma saat 20.00’da TRT 1’de!
başak daşman haberleri için

bülent inal haberleri için