SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 12:02

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 79. Bölüm 2. Fragmanı İzle

TRT1 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’te bu hafta; Abdülhamid’e suikast tertip ediliyor. 22 Mart Cuma akşamı TRT1’in sevilen dizisinin 79. yeni bölümü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bölümde neler olacağı ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Videodan 79. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz. Haberimizin devamında ise yeni bölümün detaylarını bulabilirsiniz.

Abdülhamid’in hamleleri neticesinde Ermeni çetelerinin desteğini alamayan Sabahattin, yeni planını devreye sokmak için Payitaht’a gelir. Bu arada Abdülhamid saraya önemli bir misafir davet etmiştir. Sabahattin Vembery’nin de yardımıyla Abdülhamid’in misafirini kendi safına çekecektir. Misafirin gerçek kimliği ve niyeti ise bambaşkadır. Abdülhamid’in canına kast edecek bir tertip içindedir.

Halil Halid Payitaht’ı Joris’in zulmünden korumak için uğraşırken adamları Joris’in tuzağına düşer. Halil Halid onları kurtarmak için gözünü budaktan sakınmayacaktır. Nihayet sonunda Joris’le karşı karşıya gelecektir.

Akif Abdülhamid hakkında bir haber yapar. Ancak Robina yazıya müdahale edip Akif’i zor durumda bırakır. Bidar Naime’yi babasına düşmanlık eden biriyle görüştüğü için suçlarken, Naime bu ilişkiye son vermek mecburiyetinde kalacaktır. Öte yandan Bidar, Seniha ve Şivenaz cephesinde neler olduğuyla ilgili şüpheler içindedir.

Bidar Şivenaz’ın Seniha’yı tehdit ettiğini anlayack mı? Halil Halid ve Jorris’in büyük karşılaşmasında kaybeden kim olacak? Abdülhamid suikastçısıyla yüz yüze kaldığında ne yapacak?

Payitaht Abdülhamid, 79. Bölümüyle 22 Mart Cuma günü TRT 1’de!

İlgili Haberler