SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:04

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid dizisi 116.bölüm 2. fragmanında büyük tehdit!

Payitaht Abdülhamid, 116. bölüm 10 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de izleyicilerle buluşacak. Stok bölümleri iyi olan dizi haftalardır rakipleri ekranda yer alamazken devam edebiliyor. 116. bölümden 2. fragman yayınlandı video da yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni bölümle ilgili diğer detaylar da haberimizin devamında bulunuyor.

Hechler, bu kez oyunu büyük oynamıştır. Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapar. Aksi takdirde sokaklarda patlayan bombaların paşaların emriyle patlatıldığını haber yaptıracaktır. Abdülhamid’in paşaları ortada yoktur. Halil Halid, paşaların imzası olan belgeyi bulma vazifesini alır. Ancak belge sefarethanededir. Abdülhamid’in Zülüflü hakkındaki şüphesi devam ederken, Hechler’in keyfi yerindedir. Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi imza etmekten başka yol bırakmamıştır.

Öte yandan, Zekiye, cinayetin zanlısı durumundadır… Abdülhamid, kızının suçsuzluğuna adı kadar emindir ama evladı dahi olsa sorgulanması gerektiğini söyler ve oda hapsine alır. Bidar, Zekiye’nin masumiyetini kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır.

Meziyet, Abdülkadir’le evlenecektir ve ona özel bir oda verilir. Meziyet’in hizmetine verilen Dilruba deliye döner. Ne pahasına olursa olsun bu evliliğe engel olacaktır. Dilruba, Meziyet’i öldürecek mi?

Blavatsky’nin planıyla saraydan kaçan Zekiye, Abdülhamid’i nasıl korkunç bir vaziyetin içinde bırakacak?

Halil Halid, yüksek koruma çemberi içinde olan sefarethaneden belgeyi alabilecek mi? Tüm bu soruların cevapları Payitaht Abdülhamid’in 116. bölümünde…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler