Ana sayfa Sosyal Medya Pınar Altuğ, sosyal medyadaki insan psikolojisine ayna tuttu

Pınar Altuğ, sosyal medyadaki insan psikolojisine ayna tuttu

tarafından ker_def

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’inde haftanın ilk gününde Pınar Altuğ’u konuk etti. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında yayınlanıyor.

Pınar Altuğ, kızı Su için “Su tatlı bir genç kız oldu. Çok şaşırtıyor, çok duygulandırıyor. Nasıl bir kız yetiştirmek istiyorsun deseydin, bu olurdu. Eklemek yada çıkarmak istediğim bir şeyi yok. Gurur duyacağım bir kızım var” dedi.

Sosyal medyada verdiği tepkilerle sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ’dan sosyal medya saptaması geldi. Pınar Altuğ, Ceyda Düvenci’nin sosyal medya sorusunda ise şu yorumları yaptı:

“İnsanlar mutsuz ve birinin mutlu olmasına tahammül edemiyorlar. İçindeki hırsı dışa vuruyor. seni çok beğeniyor, aile yaşantını beğeniyor, hayatını çok beğeniyor, o öyle bir şeye sahip değil! Sana çok güzelsiniz dese, ne kadar tatlı ailesiniz dese içi soğumayacak. Ne kadar üzülürsen, içi soğuyor.

Ben kimseyi eğitmek ve mutlu etmekle mükellef değilim, bir yere kadar müsamaha gösterebilirim, bu kadar insanın içinde bana cevap veremez diye düşünüyor, ben de cevap verebiliyorum; armut toplamıyorum! Bak ben bunu söyledim diye de eşe dosta gösteriyor, sonra ters köşe olunca yerin dibine geçiyor aslında! Bir kısmı geçiyor. İnsan küfür yemek için niye zorlar şartları?”