Ana sayfa Sinema Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Aşkın Kıyameti en çok izlenenler listesine hızlı giriş!

Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Aşkın Kıyameti en çok izlenenler listesine hızlı giriş!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Netflix’te ekrana gelen Aşkın Kıyameti isimli film izleyicilerden bir hayli eleştiri alsa da en çok izlenen filmler listesine hızlı bir giriş yaptı. Film, özellikle Pınar Deniz hayranları tarafından büyük ilgi görüyor.

Hikayesi Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Aşkın Kıyameti isimli film başrollerinde üç iddialı ismi, Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’yı bir araya getiriyor. Hilal Saral’ın yönettiği film 20 Haziran’da Netflix’te izleyiciyle buluşmuştu.

Aşkın Kıyameti vizyona girdikten hemen sonra özellikle Pınar Deniz hayranları tarafından izlendi. Ancak film yoğun eleştirilere maruz kaldı. Fakat görünüşe göre bu eleştirilere rağmen film oldukça fazla izlendi. Netflix, 20-26 Haziran verilerine göre Aşkın Kıyameti, geçen hafta 5,920,000 saat izlenerek Netflix’in Dili İngilizce Olmayan Filmleri listesine 5. sıradan girdi.

Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Aşkın Kıyameti en çok izlenenler listesine hızlı giriş! 7

Aşkın Kıyameti filminde Pınar Deniz yoga kampına gelen hippie görünümlü şarkıcı bir genç kızı canlandırıyor. Boran Kuzum da arkadaşının zoruyla yoga kampına gelen ve burada Pınar Deniz’in canlandırdığı Lidya karakterine aşık olan bir gence hayat veriyor. Çift arasında fırtınalı bir aşk yaşanıyor.

Ancak film gösterime girdikten sonra sosyal medyada ağır eleştiri yağmuruna tutuldu. Filmde en çok Boran Kuzum’un oyunculuğu beğenilirken hikaye ise çok anlamsız ve saçma bulundu. Öte yandan izleyiciler, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Aşkın Kıyameti’nde bazı şeyleri anlayamadıklarını dile getirdiler. Seyircinin kafasında filmin hikayesi ile ilgili de bir takım soru işaretleri oluştu.