Ana sayfa Sosyal Medya Oyuncu Öykü Çelik spor salonunda adeta kas şov yaptı!

Oyuncu Öykü Çelik spor salonunda adeta kas şov yaptı!

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – Öykü Çelik 2020 yılında Şeref Sözü adlı dizide Tolgahan Sayışman ile kamera karşısına geçti ancak dizinin ekran macerası kısa sürdü.

Oyuncu sonrasında ise Star TV’nin Benim Hayatım dizisinde ‘Meral’ karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Ancak dizi düşük reytingler alınca ekran macerası kısa sürdü.

Bir süredir ekranlardan uzakta olan oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Öykü Çelik instagram hesabından yaptığı son paylaşımda fit vücudunu gözler önüne serdi.

Spor salonunda çekilen bir fotoğrafını hayranlarıyla paylaşan güzel oyuncu takipçilerine, “Bu kadar karın kası yeterli sanırım değil mi?” diye sordu.

Çok kas kas görüntünün hoşuma gitmediğini belirten oyuncu, paylaşımının altına “Bu arada spor düşünülenin aksine yaptıkça sevilir!” notunu düştü.

Kendini spora veren oyuncu Öykü Çelik aynı zamanda 2021 yılında Survivor yarışmasına da katılmış oradaki performansıyla da dikkatleri üzerine çekmişti.

Zaman zaman aşk hayatıyla da gündeme gelen ünlü oyuncu Kasım ayından beri aşk yaşadığı emlak danışmanı İsmail Berhan’dan evlilik teklifi almış ve sevgilisinin evinde kalmaya başlamıştı. Sevgilisiyle Bodrum’a tatile giden Çelik, döner dönmez sosyal medyadan ayrıldığını duyurmuştu.