Ana sayfa Sosyal Medya Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı!

Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle kariyerinde büyük bir patlama yaşayan Pınar Deniz başrollerini Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı ile paylaştığı Aşkın Kıyameti filmi Netflix’te gösterime girdi. Ancak filmin bazı noktaları anlaşılamadı. Birçok izleyici filmi, kafasında soru işaretiyle tamamladı.

Çekimleri geçen yaz gerçekleştirilen Aşkın Kıyameti isimli filmde Pınar Deniz’e Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı eşlik ediyor. Antalya Olimpos’ta çekilen yapım masmavi deniz ve plaj görüntüleriyle tam bir yaz filmi olarak karşımıza çıkacak. Film 20 Haziran’da Netflix’te izleyiciyle buluştu.

Bu kış sezonunda Yargı dizisi ile büyük çıkış yapan Pınar Deniz hayranlarının özellikle beklediği Aşkın Kıyameti filmi yayına girdi ancak filmi seyredenlerin kafasında hikayeyle ilgili birçok soru işareti oluştu. İzleyiciler, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Aşkın Kıyameti’nde bazı şeyleri anlayamadıklarını dile getirdi.

Bir izleyici filmi genel olarak beğendiğini ancak kafasında bazı soru işaretleri oluştuğunu belirtti. İzleyici sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Film genel olarak güzel de anlamadığım birkaç şey var. Mesela Lidya neden evden ayrılmış? Nasıl dört ay komada kalan biri anında yürümeye başlıyor? Üçü de ölmüş mü yoksa Fırat yaşıyor mu? Ve en önemlisi neden sadece 2 kere karşılaştıkları bi kadına bu kadar güveniyorlar?”

Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 19

İzleyiciler yaptıkları yorumlarda filmde kimin ölüp kimin kaldığını anlamadıklarını, hikayesinin çok boş olduğunu ve farklı hiçbir şey sunmadığını dile getirdi. Aşkın Kıyameti filmiyle ilgili en sert eleştiri ise Birgün gazetesi yazadı Tuğçe Madayanti Dizici’den geldi. Dizici sosyal medya hesabından yaptığı yorumda Aşkın Kıyameti ile ilgili şunu yazdı: “Ne senaryo, ne olay örgüsü, ne hikaye, ne film var bu filmde. Öyle başka bir kafa. 1/10”

Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 20

Senaryosu Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği filmde Pınar Deniz yoga kampına gelen hippie görünümlü şarkıcı bir genç kızı canlandırıyor. Boran Kuzum da arkadaşının zoruyla yoga kampına gelen ve burada Pınar Deniz’in canlandırdığı Lidya karakterine aşık olan bir gence hayat veriyor. Çift arasında fırtınalı bir aşk yaşanıyor.

İzleyicilerin Aşkın Kıyameti filmi ile ilgili sosyal medyada yaptığı yorumlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 21Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 22Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 23Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 24Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 25Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 26Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 27Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti vizyona girdi ama izleyenler tarafından anlaşılamadı! 28