SON DAKİKA
7 Aralık 2022 02:25

SON HABERLER

Reytingleri iyice düşen Payitaht Abdülhamid dizisinde yeni hamle!

TRT1 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 5. sezonu devam ediyor. Son haftalarda reytinglerinin düşüş yaşaması ile dikkat çeken dizinin 136. yeni bölümü 29 Ocak Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizide Abdülhamid’in yeni hamlesinin ne olacağı dikkatle izlenecek.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Cuma akşamları izleyenlerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, yüz otuz altıncı bölümüyle ekranlara geliyor. Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar.

Düyun-u Umumiye’ye olan borçları bitirmek için yapılandırma hamlesini başlatan Abdülhamid, sürecin sorunsuz tamamlanmasını ister. Yapılandırmaya engel olmak isteyen Cassel ise başında olduğu Mithras örgütüne ilk emrini verir. Sultan tarafından heyetteki üyeleri korumakla görevlendirilen Eşref Aziz, saraya kötü bir haber getirmek zorunda kalır.

Naime, kaybettiği parayı kurtarmaya çalışırken daha da batar. Aliye Naime’nin zaafından yararlanıp haremi karıştırmayı başarır. Saliha iyi niyetli yaklaşımı ve sabrıyla hünkarla aralarındaki mesafeyi kapatırken Fatma ve Aliye’nin arası iyice açılır.

Payitaht Abdülhamid, yeni bölümüyle 29 Ocak Cuma saat 20:00’de, TRT1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler