SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:01

SON HABERLER

Rezilliğin bu kadarı! Filiz şimdi bitti! Bizim Hikaye 68. Bölüm

Fox Tv’de yayınlanan ve sezon sonunda final yapacak olan Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünde felaketler üst üste geldi!

68. bölümde çocukların okulunda kermes düzenleyip parasını da alıp kaçan Şükrü ve yeğeni yüzünden Filiz çok zor anlar yaşadı. Durumu düzeltmek için okuldaki yetkili kişileri bir yemeğe çağıran Filiz’in başına öyle işler geldi ki resmen arapsaçına döndü.

Barış’ın çocuklar için araları çok iyiymiş gibi yapmaya çalıştığı yemekte evlerinde, ailelerinde ne sorun varsa bir anda ortaya dökülmeye başladı.

Misafirler şaşkınlıkla izlerken Neslihan’ın gelmesiyle olay başka bir yere kaydı. Sonunda olaya polis de dahil olunca, Filiz yaşananlar karşısında çaresizce bakakaldı!

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Bizim Hikaye 68. Bölüm Özeti:
Fikri’nin Minibolları düşürdüğü durum okulda ciddi bir krize neden olur. Filiz’le Barış aralarındaki fırtınalara rağmen çocuklar için geçici de olsa bir araya gelmek zorunda kalır. İkisi birlikte şimdi çocukların okuldan atılmamalarını sağlamak için diğer velilere düzgün bir aile olduklarını ispatlamak için lokantada bir yemek düzenlemek zorundadırlar. Barış ise bu süreçte Zihni’den aldığı akılla Filiz’in kendisine olan direncini kırmak için uğraşacaktır. Tüm bunlar olurken yaşananlardan dolayı kendini kötü hisseden Neslihan, Filiz’le konuşmaya karar verir. Çocukların ise amcalarına yaptıkları haksızlığı telafi etmek için güzel bir planı vardır. Ancak lokantada tuhaf aksilikler bir türlü yakalarını bırakmaz. Tam her şeyi atlattıklarını düşündükleri anda herkesin iyi niyetle kurduğu plan üst üste gelir ve Filiz kendini bir kez daha kıyametin tam ortasında bulur.

İlgili Haberler