Ana sayfa Dizi Fragmanları Sadakatsiz dizisinde köprüleri atan Asya büyük savaş açıyor!

Sadakatsiz dizisinde köprüleri atan Asya büyük savaş açıyor!

tarafından kadir kadir

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Kanal D’nin Med Yapım imzalı, başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in oynadığı Sadakatsiz dizisinde bu sezon işler hiç yolunda gitmedi. Senaristlerin diziyi kurtarma çabaları da bir türlü etkili olmadı.

Reytinglerde aradığını bulamayan Sadakatsiz’in son bölümünde hiç beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Uzun süre Asya, oğlu Ali nedeniyle Aras ile problem yaşamış, neyse ki oğlunun yalanları ortaya çıkınca aralarını düzeltmişler ve yeni bir hayat kurmak için adım atmışlardır. Ne yazık ki bu durum durgunlaşan hikayeyi iyice çıkmasa soktu.

Dizide daha önce Melis Sezen’in canlandırdığı Derin karakterinin babası Haluk Güçlü geçirdiği bir kalp krizi sonrasında hikayeye veda etmişti. Bu duruma sebep olduğu için Aras hayatını kurtarmadığı için de Asya, Haluk Güçlü’nün ailesi tarafından suçlanıyordu. Asya ile Aras arasında son sahnede geçen konuşma sırasında Aras’in sarf ettiği bir söz onu Asya’nın da suçlu bulmasına neden olunca ikilinin yolları ayrıldı.

Sadakatsiz dizisinde köprüleri atan Asya büyük savaş açıyor! 7

Sadakatsiz finale doğru yaklaşırken hikaye başa döndü ve Asya yeniden intikam ateşiyle yanmaya başladı. Yeni bölümlerde artık izleyiciler hayatını mahveden, oğlunu üzen herkesten intikam almak için kendi kendine söz veren bir Asya izleyecekler.

Kanal D’nin elindeki en iyi dizilerden birisi olan Sadakatsiz, şimdiye kadar elde ettiği reytinglerle büyük bir kitleyi kendisine bağladı. Bakalım senaristlerin bu yeni hamlesiyle yeni bir ivme yakalanacak mı? Çünkü Asya, Melis, Gönül didişmesi artık izleyiciye bir şey vermiyor ve ilk bölümlerdeki heyecanını kaybetmiş görünüyor.