Ana sayfa Dizi Fragmanları Şahane Hayatım 4. yeni bölümde Şebnem’i sabrı taştı!

Şahane Hayatım 4. yeni bölümde Şebnem’i sabrı taştı!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Şahane Hayatım, başarılı bir hikaye ortaya koyunca iyi reytingler alarak ekran ömrüne güzel başladı.

Hilal Altınbilek ile Onur Tuna ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 4. yeni bölümü 22 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak. Yeni bölümde neler olacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

İşte Şahane Hayatım dizisinin 4. yeni bölümünden yeni detaylar: Şebnem’de sabır taştı! Melisa’nın burnunun dibine kadar girmesi Şebnem için son damla oldu! Önünde iki yol var: Ya Onur’un karşısına geçip kırılan kalbinin hesabını soracak ya da…

Didem’le kafa kafaya verip Melisa’nın hakkından gelecek. Canı çok yanan Şebnem kendine hakim olup Melisa’ya hak ettiğini verebilecek mi?

Melisa, Aysel’in sözünü dinlemeyip Şebnem’e meydan okudu. Onu defalarca kendi sözünden çıkmaması için uyaran Aysel, gözde gelin adayının cüretkar tavırları karşısında ne yapacağını bilemiyor.

Diğer yandan Melisa’nın dönüşüyle Onur’un kafası karıştı mı, hisleri ondan yana döndü mü anlamaya çalışıyor. Yeni dengeleri kurmak için çok uğraşan Aysel, Şebnem’den gelecek sürpriz hamle karşısında ayakta kalmayı başarabilecek mi acaba?

Mesut, Şebnem’in onu üst mercilere şikayet ettiğini öğrenince neye uğradığını şaşırıyor. Tam Niyazi meselesinin peşini bırakacak derken bu şikayet Mesut’un bilenmesine ve yeniden harekete geçmesine neden oluyor.

Şebnem tam kurtuldu zannederken, karşısına başka bir yoldan çıkan Mesut, bu kez Şebnem’in sırrına hiç olmadığı kadar yaklaşıyor!