SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 08:22

SON HABERLER

Şahin Tepesi 3. bölüm 4. fragmanı izle! Efe kendini suçlu hissetmektedir!

Şahin Tepesi dizisi 3. bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte… atv’nin Cuma akşamları ekrana getirdiği yeni dizisi Şahin Tepesi, reytinglerinin düşüklüğü ile dikkat çekmekteydi. Aybüke Pusat ve Boran Kuzum gibi iki genç ismin yanı sıra Zerrin Tekindor, Ebru Özkan ve Murat Aygen gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Televizyon Gazetesi Detay

Şahin Tepesi dizisinin 7 Aralık Cuma günü yayınlanacak 3. bölümü öncesinde üst üste yeni görüntüler paylaşılmakta. Son olarak da dizinin 3. bölüm 4. fragmanı yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki 3. bölümde yaşanacakların detayı nedir? İşte ayrıntılar:

“Kendi bencilliğin yüzünden beni harcıyorsun!”

Mete’nin tehdidiyle O’nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek’e Nilüfer’den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna’nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek’in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek’in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır.

Ezgi’nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna’nın öne süreceği koz, Ezgi’yi Efe’den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda’dan henüz haberdar değildir. Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça’dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem’in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete’nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem’in Mete’ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

İlgili Haberler