SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 19:27

SON HABERLER

Şampiyon’da Fırat ile oğlu Güneş için içinden çıkılmaz durum! (3.bölüm fragman ve özet)

TRT 1’in yeni dizisi “Şampiyon” 26 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor. Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”un üçüncü bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte… Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı’nın başrollerinde yer aldığı dizinin reytingleri beklentilerin altında gelmişti.

Şampiyon dizisi hem hikayesi hem oyuncu kadrosu hem de çekim kalitesi ile izleyicilerden daha çok ilgiyi hak eden bir yapım olarak ekranda bulunuyor.

Peki 3. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Fırat, Güneş’i Sosyal Hizmetlere verecek mi?

Suna’nın başvurusuyla Güneş’in devlet korumasına alınması ihtimali gündeme gelmiştir. Sosyal hizmetler yetkilileri ve polisler çocuğun durumunu ve yaşam koşullarını yerinde değerlendirmek için salona geldiklerinde gördükleri manzara karşısında büyük bir şok yaşamışlardır. Fırat elinde silahla, Kerem’le boğuşurken, Güneş’in kilitlendiği odada feryat figan ağlar halde olması, baba-oğul için durumu içinden çıkılmaz bir hale getirmiştir.

İşte 3. bölüm fragmanı:

Fırat, yasadışı dövüşlere katılıyor…

Fırat’ın oğlundan ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Fakat zaman ve koşullar aleyhine işlemektedir. Oğlundan ayrılmamak için ona iyi bakabileceğini ispat etmek zorunda olan Fırat’ın acil olarak paraya ihtiyacı vardır. Çaresiz kalan Fırat, Kado’nun da yönlendirmesiyle, Zafer’in tüm itirazlarına rağmen yasadışı dövüşlere katılmayı kabul eder. Dövüşü kazanıp, aldığı parayla Güneş’i rahat ettirebileceği bir ev tutmak ve koşullarını iyileştirdiğini sosyal hizmetlere ispat etmek isteyen Fırat için, Tansel kötü bir sürpriz hazırlamaktadır.

Tansel, kirli oyunlar peşinde!

Suna Tansel’in tüm oyunlarından bihaber, bir oğlu babadan ayırmak zorunda olmakla, ona daha güvenli ve iyi koşullar sağlamak arasında vicdani kararsızlık yaşar. Bu arada Tansel,, Suna’nın telkinleriyle Kerem’i bokstan uzaklaştırma kararı alır. Fakat Kerem’in boksör olmaktan vazgeçmeye niyeti yoktur. Tansel her şeyi çözdüğünü düşündüğü anda, Kerem hiç beklenmedik şaşırtıcı bir hamle yapar.

Mücella türlü türlü işler çeviriyor…

Fırat bütün bu sıkıntılarla uğraşırken, abisine destek olamadığı, Mücella’ya söz geçiremediği için büyük bir pişmanlık yaşayan Serhat, yeğenini ve abisini bir gece de olsa misafir etmek için Mücella’yı ikna eder. Serhat yeğenini evine götürürken, kardeşinin samimiyetine güvenen Fırat, Mücella’nın alttan alta çevirdiği işlerin

farkında değildir. Güneş amcasının evinde beklenmedik bir olay yaşarken Fırat da yasadışı dövüşlerde oğlunu kaybetmemek için hayatının en önemli sınavlarından birini verecektir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler