Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema mutsuzluğa, Doğa ise yeni bir aşka yelken açıyor!

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema mutsuzluğa, Doğa ise yeni bir aşka yelken açıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği, cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Başarılı reytingleri ve akıcı hikayesi ile milyonlarca izleyiciyi kendisine bağlamayı başaran Kızılcık Şerbeti dizisinin, AB ve ABC1 gruplarında çift haneli reytingler almayı sürdürmesi de başarısının bir başka göstergesi.

Cuma akşamları tüm izleyici kategorilerinde de birincilikler elde etmeyi sürdüren Kızılcık Şerbeti dizisi, şimdiden üçüncü sezonda da hikayeyi ekranda görmek isteyen izleyicileri mutlu edecek bir süreç içinde bulunuyor.

Dizinin 60. yeni bölümü de yeni olaylar ile milyonlarca izleyiciyi şaşırtacak sahnelerle dolu. Peki neler olacak? İşte detaylar:

Umut ve Nursema’nın mahkemede olduğu çarpıcı tanıtımda Nilay’ın Giray ve Doğa’dan bahsetmesi Fatih’i sinirlendirirken, bu duruma Görkem’in tepkisi çok sert oluyor.

Doğa ve Giray arasındaki samimiyet giderek ilerlerken, Kayhan’ın şirketi basıp Gökhan’a saldırması ortalığı karıştırıyor.

Alev ve Ömer arasında yaşanan gerilim ise tanıtıma damgasını vuruyor. Alev, Ömer’e Abdullah’la birlikte olduğunu, ayrı eve çıktıklarını ve evleneceklerini açıklarken, şoke olan Ömer’in vereceği tepki merakla bekleniyor.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!