SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 00:06

SON HABERLER

Şaşırmayın! Erkenci Kuş’ta Can Yaman, saçlarını ve sakallarını kesecek!

Geçtiğimiz yaz başlayan Erkenci Kuş dizisinde saçı, sakalı ve kaslarıyla bir anda dikkatleri çeken Can Yaman, ne yazık ki gelecek sezonda saçını ve sakalını kesmek zorunda!

Dizinin yaz boyunca devam edecek olması takipçilerini sevindirdi. Can Yaman, yaptığı açıklamada sezon arası vermeyeceklerini ve tüm tatil programlarını iptal ettiğini belirtti.

Ünlü oyuncu, gelecek yıl askere gideceği için dizedeki imajı da değişmek durumunda!

Can Yaman, “Ocakta bedelli askerlik için İzmir Bornova’ya gideceğim. Saç ve sakallarımı kestireceğim için çok üzgünüm. Umarım hayranlarım şok yaşamaz” diye konuştu.

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 8 Kasım 1989 İstanbul’da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Can Yaman, ilk ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde, liseyi ise İtalya Lisesi’nde okudu.

Okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika’ya giden Can Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu.

6 ay boyunca avukatlık yapan ve iki dil bilen Can Yaman, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı. İlk dizisi Gönül İşleri’nde “Bedir” karakterini canlandırdı. Sinem Kobal’ın hayat verdiği “Sevda” ile yaşadığı gelgitli aşk dikkatleri çekti. Genç oyuncu, ikinci dizisi olan İnadına Aşk’ta Yalın “Aras” rolü ile hayran kitlesini genişletti. Can Yaman, futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman’ın yeğeni.

İlgili Haberler