SON DAKİKA
17 Haziran 2019 10:34

SON HABERLER

Seda Akgül kendini alt açıdan çekip öyle paylaştı!

Ünlü sunucu Seda Akgül, sosyal medyada aykırı paylaşımları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Cesur çıkışları, farklı bakış açısı ve sözünü sakınmayan tavrıyla kendine has kişiliğini her defasında sergileyen Seda Akgül, yine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Seda Akgül, “Alt açı, haşinnnn çalışmam 🔪” başlıklı mesajıyla bu fotoğrafı paylaştı.

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül 17 Haziran 1971’de Ankara’da doğmuştur. Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi’nin bursu ile Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır. Avrupa Birliği’ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir.

Televizyon ekranlarında çeşitli sohbet programlarında yer alan Seda Akgül, sosyal medya paylaşımları, cesur sözleri ve aykırı çıkışları ile dikkat çekmektedir.

İlgili Haberler