SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:53

SON HABERLER

Seda Akgül’den kıskandıran havuz pozu

Seda Akgül, sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

En çok paylaşım yapan ünlüler arasında yer alan Seda Akgül, bugün de havuz pozu ile hayranlarını kıskandırmaya devam etti. Dün de benzer bir poz paylaşan ve tatilde olduğunu sergileyen Seda Akgül’ün bu pozuna takipçilerinden çok sayıda beğeni geldi.

Bazı takipçileri ise Seda Akgül’e sitemde bulundu.

İşte Akgül’ün paylaşımı:

Hayat kısa…. Kuşlar uçuyor…. Cemal Süreya

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül 17 Haziran 1971’de Ankara’da doğmuştur. Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi’nin bursu ile Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır. Avrupa Birliği’ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir.

Televizyon ekranlarında çeşitli sohbet programlarında yer alan Seda Akgül, sosyal medya paylaşımları, cesur sözleri ve aykırı çıkışları ile dikkat çekmektedir.

İlgili Haberler