Ana sayfa Dizi Haberleri Sefirin Kızı ve Kaçış’ın ardından Engin Akyürek yine farkını hissettirecek bir dizi seçti!

Sefirin Kızı ve Kaçış’ın ardından Engin Akyürek yine farkını hissettirecek bir dizi seçti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Engin Akyürek hayranları son gelen haberlerden çok memnun. Oyuncunun Fox TV için hazırlanmakta olan Benim Adım Farah isimli aksiyon dizisinde yer alacağına yönelik iddialar tüm hayranlarını çok memnun etti.

Sefirin Kızı dizisinin ardından Engin Akyürek, Disney Plus’ın ilk Türk dizisi olan Kaçış’ın hem hikayesini yazdı hem de başrolünde yer aldı. 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Engin Akyürek, birbirinden etkili projelerle güçlü bir kariyer yaptı ve dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca hayrana sahip.

Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kara Para Aşk dizileri ile büyük popülerlik elde eden oyuncu, son dönemde televizyon ekranında Sefirin Kızı projesi ile yer almış ve yine hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Dijital dizi Kaçış’ın ardından ise oyuncunun yeniden televizyon projesinde yer alma kararı alması hayranlarını çok memnun etti.

Aslı Enver’in hamilelik nedeniyle vazgeçtiği ve Demet Özdemir’e kadın başrol teklifinin yapıldığı Benim Adım Farah isimli dizi son günlerin en popüler yapımlarından birisi oldu. Engin Akyürek’in de erkek başrol olarak dizide yer alacağına yönelik iddialar da gündeme damgasını vurdu.

Sefirin Kızı ve Kaçış'ın ardından Engin Akyürek yine farkını hissettirecek bir dizi seçti! 7

Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, kendisine gelen bilgileri paylaştı ve Demet Özdemir ile Engin Akyürek partnerliğinin müjdesini erdi.

Disney Plus ile özel anlaşması bulunan iki oyuncu da televizyon dizisi olarak Fox TV dışında zaten başka bir kanaldaki projede yer alamaz. Bu nedenle de Benim Adım Farah dizisi iki oyuncunun yeniden ekrana dönmesi için en uygun işlerden birisi olarak gözüküyor.

Oğlunun tedavisi için mafyanın isteklerini yapmak zorunda kalan bir annenin etkileyici hikayesini izleyeceğimiz Benim Adım Farah dizisinin 2023 yılının başlarında çekimlerine başlanması bekleniyor.

Engin Akyürek’in özellikle son dönemde aksiyonu yüksek projelerde yer almayı tercih etmesi de dikkatleri çekiyor. Oyuncu bir kez daha hayranlarına ekran başında çatışması bol bir hikaye izlettirecek.