Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı İzle – 10 Ekim Çarşamba

04 Ekim 2018 Perşembe, 06:04
Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm Fragmanı İzle – 10 Ekim Çarşamba

atv ekranlarının fırtına gibi esen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi 3 Ekim Çarşamba akşamı 24. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yine etkili sahneler ve birçok olayın ortaya çıktığı dizide 25. yeni bölümde merakla beklenmekte. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu canlandırdığı dizinin 25. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı.

10 Ekim Çarşamba günü atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 25. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

24. bölümde neler yaşandı? Detaylar şöyle:

”Dönüp kavuşacağın yer benim demedim mi?”

Mustafa, Tahir’e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye’nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye’nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye’yi o uçurumdan nasıl indirecek? Tahir’in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat’ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa’yı durdurabilecek mi?

Yapım – Sinegraf
Yapımcı – Osman Sınav
Yönetmen – Veli Çelik / Yusuf Ömer Sınav
Senaryo – Erkan Birgören
Oyuncular – Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Öykü Gürman(Asiye)

irem helvacıoğlu haberleri için

Mehmet Ali Nuroğlu haberleri için