Sen Anlat Karadeniz için nefeslerin tutulacağı sahne geliyor!

16 Nisan 2018 Pazartesi, 16:11
Sen Anlat Karadeniz için nefeslerin tutulacağı sahne geliyor!
ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü 18 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Öykü Gürman’ın rol aldıkları dizinin yeni bölümünde Tahir, Nefes’e olan aşkını artık kimseden saklamak istemiyor. Bu arada Yiğit’in velayet davası sonuçlanıyor. Nefes’de mi, Vedat da mı kalacak? İşte heyecanla beklenen yeni bölümden 2. tanıtım:

https://www.youtube.com/watch?v=Rh2WoZesJHc

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vedat’ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes’i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes’in umudu, Tahir’in inadının kırılmasına neden olur.

Vedat ise, Tahir’in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes’e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun.

SEN ANLAT KARADENİZ TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Nefes ise Tahir’in esaretiyle Vedat’ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

irem helvacıoğlu haberleri için

sen anlat karadeniz haberleri için