SON DAKİKA
8 Aralık 2022 12:06

SON HABERLER

Farkında mısınız, İnsanlık Suçu dizisi gaza bastı gidiyor!

Televizyongazetesi/Analiz
Kanal D ekranlarında Kaan Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Gizem Karaca, Deniz Uğur’un rol aldıkları İnsanlık Suçu, ilk bölümüyle düşük reyting almasına rağmen yükselişe geçti.

Bu hafta umut verici bir şekilde reyting tablosunda ilk 3’e girmeyi yaklaşan dizinin reytingleri böyle giderse ekrandaki ömrü de uzayacak.

Ekrandaki dizi karmaşası arasında kaynayıp gideceği düşünülen İnsanlık Suçu, anlaşılan Fazilet Hanım ve Kızları ile Yeni Gelin dizilerine rakip olmaya başlıyor.

Gülizar dizisi ile Cumartesi akşamları Kanal D’nin makus talihini yıkması bekleniyordu. Ancak dizinin tutmaması ve kısa sürede final yapmasından sonra ekrana İnsanlık Suçu dizisi getirildi.

İlk bölümüyle Total’de 12., AB’de 8. olan dizi hüsran yaratmıştı. Ancak geçen hafta ekrana gelen 2. bölümüyle Total’de 10. ve AB’de 6. olan dizinin bir nebze de olsun çıkması umut yarattı. Bu hafta ise Total’de 6. ve AB’de 4. sırada yer alması dizinin gittikçe yükselen reytingleriyle ekranda tutunma şansının arttığını gösteriyor.

İNSANLIK SUÇU TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Dizinin gittikçe daha heyecanlı olmaya başladığını söyleyen izleyenler, Kanal D’nin bir kaç bölüm reytingine bakıp dizileri yayından kaldırması nedeniyle İnsanlık Suçu dizisi konusunda da endişeliler. Ancak her hafta yeni bölümüyle daha da ivme arttıran dizi, böyle giderse bir süre sonra Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Gelin ve TRT1’in son dönemde hızlı çıkış yapan dizisi Kalk Gidelim’e rakip olmaya başlayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler