SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:21

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz, ters köşe yapayım derken duvara mı çarpacak?

Televizyon Gazetesi Analiz

atv’de İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde oynadıkları Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin  bu Çarşamba yayınlanacak 46. bölümü kafaları fena karıştırıyor!

Osman Sınav imzalı dizide bu hafta pek de hoş olmayan bir sürpriz izleyenleri bekliyor!

Dizide uzun süredir beklenen bebek haberi geldi. Nefes’in hamilelik haberi herkesi mutlu etti.

Ancak, bu haberi zaten uzun zamandır bekleyen ve tahmin eden izleyenlerin aklına bir kuşku düştü. 46. bölümün 2. fragmanında diziden iki hafta önce ölerek ayrılan Vedat göründü. Tahir’e bir CD bırakan Vedat burada “Vedat Sayar’ın her zaman bir B planı vardır. Nefes’e de bir hatıra bıraktım” diyor.

Bu fragmanı gören izleyenlerin aklına ilk olarak Nefes’in bebeğinin Vedat’tan olma ihtimali geldi.

Geçtiğimiz bölümlerde Vedat’ın Nefes’i kaçırmış olması bu ihtimali düşündürse de bazı izleyenler bu fikre karşı çıkıyor ve “Vedat öldüğünde Nefes hamile değildi. Hamile olduğunu bilmeden Vedat böyle bir şey söyleyemez. Zaten öyle olsa Nefes hamile olduğuna bu kadar sevinmez” diyerek fikirlerini savunuyor.

Eğer dizide Nefes’in Vedat’tan hamile kaldığı şeklinde bir durum yaşanırsa, büyük bir mantık hatası olacak gibi! Ters köşe yapmaya çalışan dizideki bu ihtimal, şimdiden eleştirilmeye başladı bile!

Vedat’ın gönderdiği CD’de ise, Nefes’e işkence yaptığı görüntülerin olduğu tahmin ediliyor.

İzleyenlerin bu fragmana yorumları “Vedat öbür dünyadan bile burayı idare edip şantaj yapabiliyor ya helal olsun” şeklinde esprili olurken “Reyting için bebeği Vedat’tan yapmak gibi bir saçmalık yapmayın lütfen” diyen izleyenlerin sayısı da az değil.

Bakalım, Vedat’ın gönderdiği CD’den içinden ne çıkacak ve bu durum Nefes ile Tahir’i nasıl etkileyecek?

İlgili Haberler