SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 03:47

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda Ceylan şoku!

Televizyongazetesi/Analiz
Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, dün akşam 22. bölümüyle sezona giriş yaptı.

Dizi, heyecanlı ve aksiyonu bol sahneleriyle ilk bölümden izleyiciyi yakalamayı başardı.

Tahir’in Vedat ile denizdeki boğuşma sahneleri, beklenmeyen gelişmelere neden oldu.

Tahir, fragmanlardan da tahmin edildiği gibi suyun altında baş yerinden parmağını çıkarıp iplerini çözdü ve yüzeye çıkmayı başardı.

Gemide Vedat ve çocuklarla kalan Nefes, ne yapacağını bilemedi önce. Tahir’i suyun üstünde görünce hemen bir plan kurmaya başladı.

Vedat’la olmayı kabul etmiş gibi davranıp önce Mustafa’yı hapisten kurtarmak için Vedat’ın itirafçı olmasını sağladı.

Vedat, suçu işleyen kişinin Rüstem olduğunu, delil olan gömleği sakladığı yeri de polise ihbar edince, Nefes, bu kez ‘Ben Tahirsiz yaşayamam’ diyerek kendisini Vedat’la birlikte Deniz’e attı.

Tahir ve Vedat denizde uzun bir boğuşma yaşarken, Vedat’ın adamları geldi ve işler değişti. Ancak Vedat ve adamlarının eline düşen Tahir ve Ali, botla kaçmaya çalışan ve çocuklarla Nefes’i de götürmek isteyen Vedat’ı yine alt ettiler. Adamları etkisiz hale getirdikten sonra Tahir, suyun içinde Vedat’la boğuşmaya başladı. O sırada Vedat’ın kafası botun pervanesine değdi ve suyun içinde kayboldu.

Herkes onun öldüğünü zannedip mutlu ve yeni hayatlarına yelken açarken Vedat, bir şekilde ayakları felç olmuş ama kurtulmuş olarak görüldü.

Yine planını kuran Vedat, bu kez daha büyük bir intikamla gelmek için yanına güçlü bir mafya babasını da aldı ve intikam planlarını hayata geçirmek için zaman bekledi. Bu arada felç olan ayağını düzeltmek için de çabalıyordu.

Dizinin en büyük sürprizi ise Ceylan konusunda yaşandı.

Yiğit’in Ceylan’ın kardeşi olduğunu kimseye söylememesini istedi Nefes önce. Sonra içinde Ceylan’a karşı anne duyguları hissetmediğini anlattı Tahir’e. Nefes, Ceylan’a yakınlaşamıyor, onu bağrına basamıyordu.

Dizinin final sahnesinde Vedat, elinde Tahir-Nefes ve Yiğit’in fotoğrafına bakarak Nefes’in Ceylan’a iyice yaklaşması, ısınması, onu bağrına basması, kendi çocuğu olduğunu düşünmesi için beklediğini ve acı gerçeği, onun kendi kızı olmadığını daha sonra söyleyeceğini anlatınca, her şey ortaya çıktı.

Ceylan, pek çok izleyicinin de tahmin ettiği gibi Nefes’in kızı değildi. Bu da Vedat’ın bir oyunuydu.

İzleyenler, Ceylan karakterinin aniden diziye girmesinden pek hoşlanmamış ve böyle bir sonucun çıkmasını da yorumlarında belirtiyorlardı.

Ya bu sesler duyuldu ve senaryo değiştirildi ya da gerçekten böyle bir sonuç izleyiciyi bekliyordu!

Sonuç olarak CEylan, Nefes’in kızı değil, bu gerçek de ortaya çıkmış oldu sezonun ilk bölümünde….

İlgili Haberler