Ana sayfa Dizi Haberleri Sen Çal Kapımı’nın Selin’i Bige Önal, setlere dönüyor!

Sen Çal Kapımı’nın Selin’i Bige Önal, setlere dönüyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başarılı genç oyuncularda Bige Önal en son Yeşilçam dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Yaklaşık bir yıldır setlerden uzak olan Önal, yeni projenin müjdesini verdi.

Son aylarda sevgilisi Aras Bulut İynemli’yle ayrılıp yeniden barışmasıyla gündeme gelen Bige Önal yaklaşık bir yıldır setlerden uzakta. Bu süreci sevgilisi Aras Bulut İynemli’yle birlikte dinlenerek geçiren Önal nihayet sessizliğini bozdu ve setlere dönüş yapacağını duyurdu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bige Önal, yeni bir projeye hazırlandığını söyledi. Yeni projesiyle ilgili henüz açıklama yapamayacağını belirten Bige Önal, “Daha vakit var açıklamaya. Şimdi de provadan geliyorum ama çok heyecanlıyım” dedi.

Sen Çal Kapımı’nın Selin’i Bige Önal, setlere dönüyor! 7

İlk dizi deneyimini 2007 yılında Kısmetim Otel ile yaşayan 32 yaşındaki oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Maral, Bodrum Masalı gibi dizilerde rol aldı. Tüm dünyada ses getiren Fox TV dizisi Sen Çal Kapımı’da canlandırdığı Selin karakteriyle büyük bir çıkış yaptı.

Bige Önal, Netflix’te yayınlanan ve büyük ses getiren Bir Başkadır dizisinde canlandırdığı türbanlı genç kız Hayrünnisa karakteriyle oyunculuktaki yeteneğini ortaya koydu ve kariyerinde büyük bir sıçrama yaptı. Başarılı oyuncu en son BluTV’de yayınlanan Yeşilçam dizisinin ikinci sezonunda Gazel karakterini canlandırdı.

Eski manken Mine Baysan ve eski futbolcu Erhan Önal’ın kızı olan Bige Önal, kariyerinde hızlı bir çıkış yapmayı sürdürüyor. Yetenekli oyuncunun yeni projesinin ne olduğu merakla bekleniyor.