SON DAKİKA
30 Haziran 2022 23:58

SON HABERLER

Senden Daha Güzel dizisinin kamera arkasında verilen mesaj çok anlamlı oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Senden Daha Güzel dizisi yaz döneminin romantik komedi hikayelerinden birisi ve yayınlanan iki bölüm ile birlikte de izleyiciler bir hayli memnun. Cemre Baysel ile Burak Çelik’in birbirlerine çok iyi uyum sağlamasının yanı sıra set ortamının da çok keyifli olduğu gelen bilgiler arasında.

Senden Daha Güzel, Fox TV tarafından izleyicilerle salı akşamları buluşuyor ve eğlence arayan, romantizmi seven seyirciler için de iyi bir seçenek olarak gözüküyor. Cemre Baysel’in geçen sezon Baht Oyunu dizisi ile yaptığı çıkışı sürdürdüğünü belirtirken, Burak Çelik’in de romantik komedi hikayesine çok yakıştığını söylemek lazım. Dizinin 3. yeni bölümü de 22 Haziran Salı akşamı ekrandaki yerini alacak.

Henüz iki bölümü yayınlanmış olsa da Senden Daha Güzel, yaz döneminin etkili yapımlarından birisi olabileceğini şimdiden gösterdi. Setten paylaşılan kamera arkası görüntülerinin de verdiği bazı mesajlar var.

Öncelikle genç ekibin enerjisini sette de yakından görebilirsiniz. Dizinin başarısı için yoğun emek veren ekip, yaz sıcaklarının başlamasına rağmen işlerini keyifle sürdürüyor.

Set ortamında gülen yüzleri bolca görebilirsiniz. Ekibin kısa sürede birbirine kaynaşması da dizinin sahnelerine yansımaya başladı. Senden Daha Güzel, birçok izleyici için Erkenci Kuş havasını yansıttığı değerlendirmesi ile anılıyor.

Dizinin henüz daha yeni başladığını düşünürseniz, ilerleyen haftalarda set ortamının daha da eğlenceli olacağını ve hikayenin de izleyicileri fazlasıyla içine çekeceğini söyleyebiliriz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler