SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 11:54

SON HABERLER

Senden Daha Güzel reytinglerde değil ama YouTube’da başarıya koşuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin yaz dizisi reytinglerde bir türlü beklenen çıkışı yapamadı. Ancak izleyici tarafından çok beğenilen romantik komedi, YouTube’da büyük bir başarıya doğru koşuyor. Bu da dizinin doğru yolda olduğunu gösteriyor.

Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı Senden Daha Güzel dört bölümü geride bıraktı bile. Özellikle Cemre Baysel hayranlarının büyük bir mutlulukla izlediği dizi reytinglerde ortalamayı bir türlü geçemedi. Aslında bu durum sadece Senden Daha Güzel değil, tüm dizilerin sorunu. Çünkü yazın başlamasıyla birlikte tüm kanallarda reytingler çok düştü.

Ancak Senden Daha Güzel, YouTube’da büyük bir başarıya imza atıyor. Dizinin üç hafta önce paylaşılan birinci bölümü 10 milyon kez izlendi. İkinci bölümün izlenme rakamı iki haftada 7.6 milyona ulaştı. Dördüncü bölümü ise sadece bir günde 1,7 milyon kez seyredildi. Bu durum Senden Daha Güzel’in doğru yolda olduğunu gösteriyor.

Geçen yaz Baht Oyunu dizisiyle büyük başarı yakalayan Cemre Baysel kış boyunca setlere ara vermişti. Baysel bu yaz yine bir romantik komediyle ekrana döndü. Bu kez yakışıklı oyuncu Burak Çelik ile kamera karşısına geçiyor oyuncu. Baht Oyunu’ndan sonra yeni partneri ile uyumu merak konusuydu. İki oyuncu, bu uyumu yakalamış ve daha ilk iki bölümle hayranlarını mutlu etmiş görünüyor! Birbirlerine yakıştırılan oyuncuların performansları da beğeni topluyor.

Bu arada dizinin önümüzdeki hafta salı akşamı yayınlanacak yeni bölümüne ünlü bir isim konuk olacak. Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve antrenörü olan, şimdilerde ise futbol yorumları yapan Sinan Engin bir bölümlüğüne dizi de görünecek.

Dizide Gaziantep’ten gelen bir cilt uzmanı doktorla İstanbullu çok yakışıklı ve ukala bir estetik cerrahın aşkı anlatılıyor. Kadroda ayrıca Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler