Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Seni Çok Bekledim dizisinde sürpriz adım şaşırtacak!

Seni Çok Bekledim dizisinde sürpriz adım şaşırtacak!

tarafından ker_def

Bu akşam Seni Çok Bekledim dizisinin 5.yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli bir sürpriz var. Ünlü sanatçı Nil Burak’ı ekranda izleyeceksiniz.

Eskimeyen şarkıları ve güçlü sesiyle milyonların gönlüne that kuran ünlü sanatçı Nil Burak, herkesi ekran başına kilitleyecek. Şarkıları ile herkesi kendine hayran bırakan ünlü sanatçı, senaryo gereği seslendirdiği ‘Sen de Başını Alıp Gitme’ isimli unutulmaz şarkısıyla nostalji yaşatacak.

Yıllar sonra yeniden sette olmaktan dolayı duyduğu heyecanı anlatan Nil Burak; “Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu ile gerçekleşen sahnenin çekimlerinden çok keyif aldım. 13 yıldan sonra tekrar bir set ortamında olmaktan heyecan duydum” dedi.

Peki dizinin yeni bölümünde başka neler yaşanacak? Selo tarafından bıçaklanan Kadir, yaşam savaşını kazanır. Fakat Selo, Erol’dan intikam alma niyetinden vazgeçmemiştir. Erol ise istemeden sebep olduğu ölümün ardından yıkılan hayatların vicdan azabını kaldıramamaktadır.

Ayliz babasının kim olduğunu bulmaya çalışırken Kadir sonunda bir ipucuna ulaşır. Selo’nun hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Meryem, Zahide’ye benzerliğiyle onu şaşırtır. Cemal’e gelen bir video ise işlediği cinayeti bilen tek kişinin kendisi olmadığı gerçeğini yüzüne vurur. Cam evde karşı karşıya gelen Selo ve Erol, nihayet kozlarını paylaşacaklardır.