SON DAKİKA
28 Eylül 2022 22:41

SON HABERLER

Seni Kalbime Sakladım dizisinde Mete ile Civanmert’in büyük yüzleşmesi!

TRT 1’in büyük ilgiyle izlenen yeni dizisi “Seni Kalbime Sakladım” 21 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştığı, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu “Seni Kalbime Sakladım” izleyiciden büyük ilgi gördü.

Oyuncu kadrosunda Gökçe Akyıldız, Osman Alkaş, Mehtap Bayri, Gülseren Gültunca, Elçin Afacan, Ali Öner, Berke Üsdiken, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal’ın da yer alıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı da merakal bekleniyor. Seni Kalbime Sakladım dizisinin dördüncü yeni bölümünde Mete ve Civanmert yüzleşiyor…

Civanmert’in vale olduğunu hatırlayan Mete, onunla Zeynep arasında sorunlara yol açar. Zeynep bu sorunları halletmeye çalışırken, Pamir ise Zeynep’in yokluğunda şirkette yaşanan bir krizi çözmek için kolları sıvar.

Öte yandan Reyhan, öğrendiği bilgiyle Civanmert ve Zeynep arasında olanları anlamaya bir adım daha yaklaşır. Mete ve Civanmert’in yüzleşmesi çok sert geçer. Sonrasında yaşananlar Civanmert’i ipleri koparma aşamasında getirir. Yusuf Abdullah’ın yaşadığı talihsiz bir an ise herkese büyük korku yaşatacaktır.

“Seni Kalbime Sakladım” 21 Temmuz Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler