Ana sayfa Dizi Haberleri Serkan Çayoğlu ve Tayanç Ayaydın, Yeni Hayat’tan sonra sürpriz dizide buluştular!

Serkan Çayoğlu ve Tayanç Ayaydın, Yeni Hayat’tan sonra sürpriz dizide buluştular!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D’de yayınlanan ve sezon başından beri bazı dizilerle birlikte erkenden final yapmak zorunda kalan Yeni Hayat dizisi, izleyenlerin hala hatırında. Hikayesi ve oyuncularıyla dikkatleri çekse de beklenen ilgiyi görememişti. Dizide Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya başrollerde oynuyordu.

29 Ekim akşamı da 9. bölümüyle ekrana veda etti. Yeni Hayat dizisinin bu erken finali, özellikle de Serkan Çayoğlu hayranlarını üzmüştü. Sosyal medyada yapılan tüm çağrılara karşın kanal, kararını değiştirmedi.

Büyük umutlarla ve iddialı bir şekilde ekrana gelen dizinin akıbetinin ardından oyuncular da başka işlerde görülmeye başlandı. Bu isimler arasında başrolde oynayan iki kişi de var.

Dizinin başrollerinden Serkan Çayoğlu ve Tayanç Ayaydın, bu kez TRT1’de yayınlanacak olan bir başka dizide buluşuyorlar. Yeni Hayat’ın finalinden iki ay kadar bir süre sonra, iki oyuncunun başka bir dizide birlikte kamera karşısına geçecekleri öğrenildi.

Serkan Çayoğlu ve Tayanç Ayaydın, Yeni Hayat'tan sonra sürpriz dizide buluştular! 7

Kıbrıs Adası Kışı isimli dizide ayrıca Pelin Karahan, Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu da rol alıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre Tayanç Ayaydın da Kıbrıs Adası Kışı dizisinin kadrosuna dahil oldu.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Hakan İnan’ın yönetmenliğini yapacağı dizide Tayanç Ayaydın ve Serkan Çayoğlu, bir kez daha aynı dizide oynayacaklar.

Kıbrıs Adası Kışı dizisinde, Kıbrıs’ta 1964 yılında başlayıp 1974 çıkarmasına kadar geçen süre anlatılacak.