Ana sayfa Dizi İzle Masum 30 Aralık Çarşamba 283. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 30 Aralık Çarşamba 283. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 30 Aralık Çarşamba tarihli 283. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz.. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Masum’da 283. bölümde; annelerinin öldüğünü öğrenen Samar ve Sahir, yıkılır. Urmila ise torunlarını yanına almak ister. Urmila bu sefer başarılı olacak mı? Rashi’nin ölümü tüm aileyi derinden sarsar. Rashi’nin oğulları annelerinin öldüğünü öğrenince yıkılır. Gopi ablasının emanetlerine sıkı sıkı sahip çıkar. Urmila’nın yeğeni Pari, Jigar’ın Rashi’ye olan sadakatini gördükçe ondan etkilenir.

Pari’nin Jigar’ı neşelendirmek için yaptıkları ters teper ve onu çok öfkelendirir. Acısı taze olan Urmila gittikçe öfkeli biri olur. Torunlarını yanına almak isteyen Urmila soluğu Modi evinde alır. Urmila bu sefer torunlarını beraberinde götürebilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel