SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 14:00

SON HABERLER

Sevda Erginci yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım ile kariyerinde ilkleri yaşıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım ile yakında TRT1 ekranında yer almaya hazırlanan Sevda Erginci, başrolde Ekin Mert Daymaz ile bir araya geldi. Dizinin çekimleri devam ederken ünlü oyuncu bir talihsizlik yaşadı.

Son sezonunda Elkızı isimli diziyle Fox TV ekranında yer alan Sevda Erginci, dram yönü güçlü olan hikayede sert ve mücadeleci bir kadın karakterine hayat vermişti. Oyuncu, yeni rolünde ise zengin bir kadın karakteri ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Romantik komedi dizisi olması bakımından da yeni projesi oyuncuya farklı bir açılım yapma fırsatı sunacak.

Sevda Erginci, çekimler sırasında rahatsızlandığı için de diziye talihsiz bir şekilde başlamış oldu. Ancak oyuncu yeniden ekrana çok farklı bir proje ile döneceği için hem mutlu hem de heyecanlı. Sevda Erginci, “Yoğun çalışma temposunda üşüttüm, ilaç aldım. Ama önemli bir şeyim yok” dedi.

TRT1 ekranında yakın zaman içinde yayınlanması beklenen Seni Kalbime Seçtim dizisinin fragmanları beğeni topladı. Özellikle de kamu yayıncısının romantik komedi projesi ile izleyicileri ekrana çekmek istemesi bir ilk olarak değerlendiriliyor. Daha önce TRT1’de romantik komedi sayıbilecek pek bir proje yoktu.

Sevda Erginci de uzun süredir dram dizilerinde rol aldığı için bu yeni dizisinin kendisini rahatlattığını anlattı. Oyuncu, “Diziye başladık, çok yakında yayına girecek. Çok tatlı, güzel bir iş oluyor. Çok güzel romantik komedi. Benim de artık ihtiyacım vardı, romantik komedi yapmaya. O kadar dram işinden sonra. Yeni de yapacağım bir şey olduğu için çok heyecanlıyım” açıklamasını yaptı.

Haziran ayının son haftasında dizinin ekranda izleyicilerle buluşacağını anlatan Sevda Erginci, diziyi kabul etmesinin hem hikayeyi hem de oynayacağı Zeynep karakterini beğenmesi olarak ifade etti. Sevda Erginci kariyerinde bu tür komedi ve romantizm ağırlıklı bir dizide ilk kez yer alacağı için bunun heyecanını da yaşadığını belirtti.

Bu yıl dram işi yapmak istemediği için sette mutlu ve keyifli olacağı bir dizi tercihi yaparak bu projeyi seçtiğini dile getirdi.

Sevda Erginci, “Çok doğru bir tercih oldu. Çok kaliteli, çok güzel, çok tatlı bir dizi oluyor” diyerek merakla bekleyenlere de güzel bir iş izlettireceklerini anlattı.

Oyuncu hem ilk kez komedi ve romantizm ağırlıklı bir dizide yer alıyor hem de de ilk kez yaz döneminde çalışmayı tercih etti. Kariyerindeki bu ilkler nedeniyle de heyecanı yüksek olan Sevda Erginci, izleyicilerden destek bekliyor.

Bu dizinin uzun yıllar devam etmesi dileğinde bulunan Sevda Erginci, dijitalde de yer almayı arzu ettiğini ve fırsat olursa da bu tür yapımlarda da yer alabileceğini sözlerine ekledi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler