Ana sayfa Dizi Fragmanları Seversin dizisinde Tolga ve Asya’nın nişanlanması heyecanı artıracak!

Seversin dizisinde Tolga ve Asya’nın nişanlanması heyecanı artıracak!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi Seversin, her çarşamba yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Eğlenceli hikayesi ile her hafta ilgiyle takip edilen dizide Tolga ve Asya’nın aşkı boyut değiştiriyor ve Tolga, Asya ile nişanlanıyor.

Oldukça keyifli geçen çekimlerde oyuncuların objektiflere yansıyan neşeli halleri sosyal medyada dizinin takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Dizinin reytinglerinin düşük gelmesi ise en büyük problem olarak öne çıkıyor. Dizinin ilerleyen haftalarda daha çok izleyiciyi kendisine bağlaması gerekiyor ama bunun gerçekleşmesi zor gözüküyor.

İlayda Alişan’ın Asya, Burak Yörük’ün de oyuncu Tolga Tuna karakterine hayat verdiği dizinin, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

Seversin’in oyuncu kadrosunda şu oyuncular bulunuyor: Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin.

Seversin yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de…