SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 13:49

SON HABERLER

Sevda Erginci’nin yeni dizisindeki karakteri, kendisinden de izler taşıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında artık perşembe akşamları alternatif olabilecek bir romantik komedi dizisi var. Seni Kalbime Sakladım dizisinde başrolde Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz başrolde buluştu. Zeynep ile Civanmert karakterlerinin eğlenceli aşk hikayesini izlemeye başlayanlar hikayeyi çok sevdi.

Sevda Erginci de kariyerinde ilk kez romantik komedi deneyimi yaşıyor. Oyuncu, Zeynep karakterinin kendisine benzeyen yönlerinin bulunduğunu da söyledi. Oyuncu, “Birbirimize en benzeyen özelliğimiz, onun da sevdiklerine ve ailesine çok düşkün olması” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu bu ifadesi ile birlikte Zeynep karakterinin kendisi gibi ailesine ve sevdiklerine olan düşkünlüğünün ortak özellikleri olduğunu belirtmiş oldu.

Civanmert karakterinin adaletli olmasının kendisine benzediğini ifade eden Ekin Mert Daymaz, bu benzeşme ile birlikte kendisinin de adalete olan bağlılığını ifade etti.

Dizide Deren karakteri ile izlediğimiz Gökçe Akyıldız ise “Hayalperestliğine vuruldum açıkçası. Benim de Gökçe olarak hayalperestliğim vardır” ifadesini kullandı.

Oyuncu, güçlü bir kadın karakteri olması noktasında da Deren’i beğeniyor. Gökçe Akyıldız, “Gerçekten güçlü bir karakter. Hayatta ne istediğini, ne aradığını biliyor. Ayakları yere dimdik basıyor. Bunlar benimle örtüşen şeyler, o yüzden seviyorum” diye konuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler