SON DAKİKA
29 Ocak 2023 00:09

SON HABERLER

Şevval Sam ve Çağlar Ertuğrul aynı konuda aynı tepkiyi verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat veren Şevval Sam ile, Afili Aşk dizisinde Kerem olarak izlediğimiz Çağlar Ertuğrul, ortak bir konuda aynı noktada buluştu.

Son günlerin tartışmalı konusu olan Kanal İstanbul hakkında görüşlerini bildiren ikili bu projeye karşı olduklarını ifade eden paylaşımlar yaptı. Her iki oyuncu da twitter hesaplarından verdikleri mesajlarla dikkatleri üzerlerinde topladı.

Kanal İstanbul projesinin iptal edilmesi ile ilgili bir ankete destek veren Şevval Sam, “Ben bir İstanbul’lu olarak, Kanal İstanbul’a karşıyım. Bu İstanbul için bir ölüm fermanıdır. Hayır Hayır Hayır…” notu ile paylaşımda bulundu.

Çağlar Ertuğrul da projeye karşı olduğunu attığı mesajlarla gösterdi.Ertuğrul farklı fikirlerini de okuyucularının dikkatine sundu.

Ertuğrul, “Kanal projesine harcanacak para ülke genelinde yenilenebilir enerjiye harcansa daha iyi olmaz mı mesela? Hem çevreci yatırım olur hem de yabancı enerji kaynaklarına muhtaçlık kalkar” notunu paylaştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler