Ana sayfa Dizi Haberleri Show TV, Kızılcık Şerbeti dizisinin gününü acilen değiştirsin!

Show TV, Kızılcık Şerbeti dizisinin gününü acilen değiştirsin!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Analiz Özel – Show TV’nin Cuma rekabetinde değerlendirmeye karar verdiği Kızılcık Şerbeti dizisi, ne yazık ki ilk bölümü itibari ile çok düşük reytingler elde etti. İki farklı kültürdeki ailenin çocuklarının evlilikleri üzerine birbirlerini tanıma ve anlama çabasının ekrana yansıtıldığı Kızılcık Şerbeti, çok konuşulan bir yapım olmuştu.

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör gibi iki sevilen genç oyuncunun partner olması da izleyicileri heyecanlandıran bir durumda. Ayrıca Settar Tanrıöğen ve Sibel Taşçıoğlu gibi iki usta oyuncunun yanı sıra, Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi etkileyici oyunculuk performansları sergileyen isimlerle bu dizi için beklentiler yüksekti.

İlk bölüm sonrasında yaşanan büyük reyting gerçeği, Yalı Çapkını dizisi ile aynı kitleyi hedefleyen Kızılcık Şerbeti’nin Cuma akşamları yükselmesinin pek de kolay olmadığı sonucunu ortaya çıkartıyor. Yalı Çapkını kısa sürede milyonları kendisine bağladı ve çift haneli reytingler ile Kızılcık Şerbeti’nin hedeflediği kitleyi tamamen kaptı.

İşte bu durumda Show TV’nin yeni bir adım atarak dizi için gün değiştirmesi en gerçekçi çözüm gibi gözüküyor. Yoksa Kızılcık Şerbeti’nin büyük hedeflerle çıktığı yolda, reytinge takılması çok daha gerçekçi duruyor.

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Kıvılcım ve Doğa arasında Fatih’in ailesi sebebiyle gerilimin giderek yükseldiği tanıtımda Pembe ve kızı Nursema’nın Kıvılcım’ı okulda ziyaret etmesi dikkat çekiyor.

Doğa, okulunu dondurmaya karar verdiğini söyleyerek Kıvılcım’ı şoke ederken bu kararın aileler arasındaki dengeleri nasıl değiştireceği merakla bekleniyor.