Ana sayfa Dizi Haberleri Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör daha ilk karşılaşmada birbirlerinden çok etkilenmiş!

Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör daha ilk karşılaşmada birbirlerinden çok etkilenmiş!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör, son dönemin en dikkat çeken dizi çiftlerinden birisi. Kızılcık Şerbeti projesinin başarılı olmasında da onların ortaya koydukları enerjini ve sette çok iyi bir iletişim halinde olmalarının yansımalarını ekranda görebilirsiniz.

Emanet isimli diziyle parlayan Sıla Türkoğlu ile, Zümrüdüanka dizisinde dikkat çeken Doğukan Güngör ikilisinin youtube ortamına yansıyan görüntüleri de set ortamında ne kadar yakınlaştıklarını ortaya koyuyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin 3 haftadır reytinglerini ciddi seviyelere kadar yükseltmesi ile birlikte tüm ekip de artık hem sosyal medyada hem de basında çok daha fazla öne çıkıyor. Dizinin iki başrol oyuncusu da sempatik halleri, birbirleri ile güzel diyalogları, el hareketleri ile sette iyi bir kaynaşma yaşandığını ortaya koymaları ile ilgi gördü.

Hayranlardan gelen soruları da yanıtlayan ikiliye söylenen sözlerden birisi de çok iyi bir uyum yakalamaları oldu. Bunun sırrını merak eden izleyicilerin sorusu üzerine Sıla Türkoğlu, deneme çekimlerinde Doğukan Güngör ile ilk kez karşılaştıklarını, daha önceden tanışmadıklarını ifade etti.

Bu çekimler sırasında yaşananlardan bahseden Türkoğlu, şöyle konuştu: “Ben gerçekten etkilenmiştim. Çünkü farklı insanlarla audition’a girdiğimiz için, Doğukan ile oynadığım da dedim ki, ‘oldu, iyi, tutacak enerjimiz”… Ve öyle de oldu bence. Tutacağını tahmin ettik. Yani ben tahmin ettim. İlk gördüğümde tutar dedim.”

Zümrüdanka dizisindeki Hamit karakterini hatırlayanlar Doğukan Güngör’ün o projede Pelin Abay ile de ne kadar iyi bir dizi çifti olduğunu hatırlayacaktır. Kızılcık Şerbeti projesi de genç oyuncu adına çok iyi bir kariyer fırsatı oluşturdu.

Doğukan Güngör de yeni partneri Sıla Türkoğlu ile yakaladıkları enerji konusunda ilk çekimlerden de bahsederek şunları anlattı:

“Ben de aslında Sıla ile autidion’da tanışmıştık. Gözleri çakıyor oyunculuk yaparken, bu da çok güzel. Arkadaki inanılmaz hareketlilik, gözleri çakıyor rol yaparken. Bu da anda olduğunu gösteriyor. Sıla gibi birey ile, Sıla gibi bir oyuncu ile partner olmak çok özel ve güzel. İyi ki varsın.”